filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2011
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Data ogłoszenia nominacji:
16 sierpnia
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Przypis
(2011)
nominacje
Ahoti hayafa
(2011)
Konserwator
(2011)
Orhim le-rega
(2011)
Policjant
(2011)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Evelin Hagoel]
Evelin Hagoel
jako Rahma w filmie
Ahoti hayafa
(2011)
nominacje
Keren Berger
2 Night
(2011)
Batia Bar
Emek Tiferet
(2011)
Chen Yanni
Melting Away
(2010)
Hagar Ben-Asher
Nierządnica
(2011)
Najlepszy aktor
wygrane
[Shlomo Bar-Aba]
Shlomo Bar-Aba
jako Eliezer Shkolnik w filmie
Przypis
(2011)
nominacje
Tzion Baruch
Fantazia ha'Gedolah shel Simpkin ha'Qatan, Ha'
(2011)
Sasson Gabai
Konserwator
(2011)
Gur Bentwich
Orhim le-rega
(2011)
Yiftach Klein
Policjant
(2011)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Reymonde Amsallem]
Reymonde Amsallem
jako Mary w filmie
Ahoti hayafa
(2011)
nominacje
Sarah Adler
Konserwator
(2011)
Moran Rosenblatt
Lipstikka
(2011)
Alma Zack
Przypis
(2011)
Rotem Zissman-Cohen
Piąte niebo
(2011)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Lior Ashkenazi]
Lior Ashkenazi
jako Uriel Shkolnik w filmie
Przypis
(2011)
nominacje
Norman Issa
Ahoti hayafa
(2011)
Uri Gavriel
Fantazia ha'Gedolah shel Simpkin ha'Qatan, Ha'
(2011)
Henry David
Konserwator
(2011)
Tzahi Grad
Orhim le-rega
(2011)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Joseph Cedar]
Joseph Cedar
Przypis
(2011)
nominacje
Marco Carmel
Ahoti hayafa
(2011)
Yossi Madmoni
Konserwator
(2011)
Maya Kenig
Orhim le-rega
(2011)
Nadav Lapid
Policjant
(2011)
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Wścieklizna
(2010)
Esther Ben-Noon i Elinor Gigi
nominacje
Ahoti hayafa
(2011)
Vered Mevorach
Fantazia ha'Gedolah shel Simpkin ha'Qatan, Ha'
(2011)
Meirav Boshusha-Horovitz
Melting Away
(2010)
Eran Israeli
Przypis
(2011)
Ronit Arviv
Piąte niebo
(2011)
Ziv Katanov
Najlepsza muzyka
wygrane
Konserwator
(2011)
Avi Belleli
nominacje
Ahoti hayafa
(2011)
Avi Belleli
Fantazia ha'Gedolah shel Simpkin ha'Qatan, Ha'
(2011)
Tom Scharfstein
Nika
(2010)
Israel Bright
Planeta aheret
(2010)
Ran Bagno
Przypis
(2011)
Amit Poznansky
Piąte niebo
(2011)
Iosif Bardanashvili
Najlepsza scenografia
wygrane
Przypis
(2011)
Arad Sawat
nominacje
Ahoti hayafa
(2011)
Miguel Markin
Fantazia ha'Gedolah shel Simpkin ha'Qatan, Ha'
(2011)
Ariel Glazer
Konserwator
(2011)
Yoav Sinai
Piąte niebo
(2011)
Tamar Gadish
Najlepsza ścieżka dźwiękowa
wygrane
Przypis
(2011)
Tuli Chen, Alex Claude i Israel David
nominacje
Ahoti hayafa
(2011)
Tuli Chen, Alex Claude i Israel David
Konserwator
(2011)
Oleg Kaiserman, Aviv Aldema i Israel David
Orhim le-rega
(2011)
Michael Goorevich
Policjant
(2011)
Michael Goorevich, Aviv Aldema i Israel David
Najlepsze kostiumy
wygrane
Piąte niebo
(2011)
Rona Doron
nominacje
Ahoti hayafa
(2011)
Laura Sheim
Moja Australia
(2011)
Yam Brusilovsky
Nierządnica
(2011)
Li Alembik
Przypis
(2011)
Laura Sheim
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Przypis
(2011)
Yaron Scharf
nominacje
Emek Tiferet
(2011)
Talia Kredo
Konserwator
(2011)
Boaz Yehonatan Yaacov
Nierządnica
(2011)
Amit Yasur
Policjant
(2011)
Shai Goldman
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Mieszkanie
(2011)
nominacje
Brat delfinów
(2011)
Eretz Bereishit
(2010)
Hotel Diplomat
(2009)
Morah Irena, Ha'
(2010)
Najlepszy montaż
wygrane
Przypis
(2011)
Einat Glaser-Zarhin
nominacje
Ahoti hayafa
(2011)
Shimon Spektor
Konserwator
(2011)
Ayala Bengad
Orhim le-rega
(2011)
Or Ben David
Policjant
(2011)
Era Lapid
Najlepszy scenariusz
wygrane
Przypis
(2011)
Joseph Cedar
nominacje
Fantazia ha'Gedolah shel Simpkin ha'Qatan, Ha'
(2011)
Arik Lubetzki
Konserwator
(2011)
Erez Kav-El
Orhim le-rega
(2011)
Dana Diment
,
Maya Kenig
Policjant
(2011)
Nadav Lapid
Wyróżnieni w roku 2011
Przypis
(
9/13
)
Ahoti hayafa
(
2/11
)
Konserwator
(
1/11
)
Piąte niebo
(
1/5
)
Wścieklizna
(
1/1
)
Mieszkanie
(
1/1
)
Policjant
(
0/7
)
Orhim le-rega
(
0/7
)
Fantazia ha'Gedolah shel Simpkin ha'Qatan, Ha'
(
0/6
)
Nierządnica
(
0/3
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.