PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108781}
6,0 6 742
oceny
6,0 10 1 6742
Spartan
powrót do forum filmu Spartan

Ludzie!!

ocenił(a) film na 7

Skoro nie lubicie takiego rodzaju kina to dlaczego wogóle wypowiadacie się na tym forum? Piszecie że szmira itp ehhh No sory, ale Rambo to to nie jest .. i dobrze.. Nieczęsto udaje mi się zobaczyć tak świetnie ztonowany i świetnie nakręcony film. Może nie jest to najlepsze dzieło Mameta, ale jeżeli potrzebujesz spokojnego,inteligentnego i sprawnie zrealizowanego filmu POLECAM!!

ocenił(a) film na 4
Denis

Czy jeżeli ktos lubi filmy sensacyjne to wszystkie musza mu sie podobać? w kazdym gatunku znajdzie sie duzo przeciętniaków i ten film własnie taki jest, przynajmniej dla mnie, strasznie sie wynudziłem, już film dokumentalny o życiu stadnym kuguarów kaledońskich jest ciekawszy

ocenił(a) film na 5
Denis

Ludzie się wypowiadają i będą się wypowiadać na każdym forum (na tym także) po to by ułatwić innym ludziom wybór filmu na który pujdą do kina, kupią na DVD, wypożyczą w wypożyczalni, itd.

ocenił(a) film na 8
Denis

osobiscie nie przepadam za sensacja a juz za watkami wojskowymi i rzadowymi tymbardziej jednak ten film ma cos w sobie cos takiego co moglbym przyrownac do sekcji 8...podobnie wciaga...i przyznaje - realizm - to duzy atut filmu - gdy kogos sciaga snajper to tak ze niewiemy kiedy wydarzenia nie przyjmuja rowniez rozowego obrotu - jak to zycie - zawsze sie cos pierdoli...naprawde dobry film...jednak jest to film na raz tak jak i sekcja 8...ja polecam wybor nalezy do was..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones