PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108781}
6,0 6 744
oceny
6,0 10 1 6744
Spartan
powrót do forum filmu Spartan

Strasznie cienko ....

ocenił(a) film na 2

Jak to jest kino akcji to ja chyba podziękuje . Powiedzcie mi ludzie co wy w tym filmie widzicie ??? Piszą tu goście , że to film roku , wspaniała fabuła itp. Przecież ten film jest tak nudny i pogmatwany do bólu , że aż się chce wyć . Temat i może ciekawy ale relalizacja po prostu kiepska . Jak ktoś chce się wynudzić i przez cały film myśleć o co w nim tak naprawde biega to polecam.

użytkownik usunięty
Wizard

pewnie lubujesz się w filmach w których na samym początku wyjaśniają co się stanie ??
To pooglądaj sobie Klan to coś w sam raz dla ciebie, tam nie trzeba myśleć możesz wchłaniać papkę tak jak ci ją podadzą

ocenił(a) film na 2

Przede wszystkim polecam troche kultury bo widzę , że jesteś z tych , którym musi się podobać wszystko co tobie. Nie wiem po co podajesz prymitywne hasla typu obejrzyj sobie klan widać innych argumentów nie masz. Mi się podobają filmy intrygujące , ciekawe , z dobrymi dialogami i grą aktorską. Film Spartan wg mnie był nudny , niepotrzebnie pogmatwany i nieciekawie nakręcony i tyle w temacie. Tak na przyszłość radzę utemperować trochę nerwy bo widzę , że ci z błachych powodów puszczają a to źle ci wróży . Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones